Çağdaş Eğitim Kooperatifi

Türkiye'nin ilk Eğitim Kooperatifi

Kurullarımız

Kurullarımız

ÇAĞDAŞ EĞİTİM KOOPERATİFİ 23. DÖNEM (2018-2020)

 

YÖNETİM KURULU ASIL ÜYELERİ

1 A. ARAL ALKAN (MAKİNE MÜHENDİSİ)
2 ATAKAN ÜNSAL (ÇEVRE MÜHENDİSİ)
3 DOĞAN YILMAZ (MALİ MÜŞAVİR)
4 E. RÜYAM KÜÇÜKSÜLEYMANOĞLU (ÖĞRETİM ÜYESİ)
5 ERALP ATABEK (AVUKAT)
6 ERDAL AKTUĞ (ELEKTRİK MÜHENDİSİ)
7 FÜSUN KUTER (EMEKLİ ÖĞRETİM ÜYESİ)
8 HÜSEYİN BULUN (AVUKAT)
9 M. BUĞRA KÜÇÜKKAYALAR (ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ)
10 MÜFİT PARLAK (TIP DOKTORU)
11 NİHAN ALPAY (ENDÜSTRİ MÜHENDİSİ)
12 RÜÇHAN UZ (ÖĞRETİM ÜYESİ)
13 SERKAN SAPAN (MİMAR)
14 TURGUT YALKI (ŞEHİR PLANCISI)
15 ZAFER TOLUNAY (İNŞAAT MÜHENDİSİ)

 

DENETİM KURULU ASIL ÜYELERİ

1 ABDURRAHİM KORUKÇU (EMEKLİ ÖĞRETİM ÜYESİ)
2 MURAT DİYAROĞLU (MALİ MÜŞAVİR)
3 SÜHEYLA TOPPAMUK (AVUKAT)

 

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

1 HÜSEYİN GÜRKAN (ZİRAAT YÜKSEK MÜHENDİSİ)
2 MEHMET ŞİŞMANGİL (AVUKAT)
3 FİRUZAN TUNCA (ELEKTRİK MÜHENDİSİ)
4 İ. ÇETİN TOR (DOKTOR)
5 SEMA ASLAN (MALİ MÜŞAVİR)
6 MAHMUT DEMİRÖZ (İNŞAAT MÜHENDİSİ)
7 MEHMET ALİ TURANLI (AVUKAT)
8 HASAN AZAR (ELEKTRİK MÜHENDİSİ)
9 SİNEM KARA (PEYZAJ MİMARI)
10 ATİLLA AKGÜN (MAKİNE MÜHENDİSİ)
11 MÜBERAH AKGÜN (İLETİŞİMCİ)
12 GAMZE YAKUPOĞLU (EĞİTİMCİ)
13 FATMA ENGİN (MALİ MÜŞAVİR)
14 ERCAN KONUK (MAKİNE MÜHENDİSİ)
15 GÜRHAN ÇETİNKAYA (HALKLA İLİŞKİLER UZMANI)

 

DENETİM KURULU YEDEK ÜYELERİ

1 HASAN UÇAR (MALİ MÜŞAVİR)
2 FİKRİ YAZKİLİ (MALİ MÜŞAVİR)
3 SERVET KURU (MALİ MÜŞAVİR)

 

  A- ÇALIŞMA KURULLARI
     
  EĞİTİM VE BİLİM KURULU
     
1 PROF. DR. ULVİYE ÖZER 3 MART AZİZOĞLU İLKOKULU VE 3 MART ORTAOKULU KURUCU TEMSİLCİSİ 
2 PROF. DR. FÜSUN KUTER 3 MART HALİL GÜLEÇ FEN LİSESİ VE 3 MART ANADOLU LİSESİ KURUCU TEMSİLCİSİ 
3 ALİ KARA 3 MART ANAOKULU KURUCU TEMSİLCİSİ
4 PROF. DR. ABDURRAHİM KORUKÇU DENETİM KURULU ÜYESİ
5 GAMZE YAKUPOĞLU DANIŞMA YÜKSEK KURULU ÜYESİ
6 MÜJDE BURÇOĞLU DANIŞMA YÜKSEK KURULU ÜYESİ
7 DOÇ. DR. RÜÇHAN UZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ
8 DOÇ. DR. RÜYAM KÜÇÜKSÜLEYMANOĞLU  YÖNETİM KURULU ÜYESİ
9 PROF. DR. ASUDE BİLGİN DANIŞMA YÜKSEK KURULU ÜYESİ 
10 AYLA OKUMUŞ 3 MART AZİZOĞLU İLKOKULU VE 3 MART ORTAOKULU MÜDÜRÜ
11  KAĞAN SELÇUK 3 MART HALİL GÜLEÇ FEN LİSESİ VE 3 MART ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ
12  RENGİN GÜNGÖR 3 MART BEŞEVLER ANAOKULU MÜDÜRÜ
     
  MALİ İŞLER KURULU
     
1   ALİ KARA DANIŞMA YÜKSEK KURULU ÜYESİ
2  DOĞAN YILMAZ YÖNETİM KURULU ÜYESİ
3 NİHAN ALPAY YÖNETİM KURULU SAYMANI
4 NACİYE SEMERCİ MALİ İŞLER VE İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ
     
  TANITIM, İLETİŞİM VE HALKLA İLİŞKİLER KURULU
     
1 PROF. DR. FÜSUN KUTER  YÖNETİM KURULU YAZMAN ÜYESİ
2 TEOMAN ALPER KURUMSAL İLETİŞİM SORUMLUSU
     
  B- YÜRÜTME KURULLARI
     
  GÜLER-OSMAN KÖSEOĞLU ORTAÖĞRETİM KIZ ÖĞRENCİ YURDU
     
1 ZEKİ BAŞTÜRK KURUCU TEMSİLCİSİ
2 ARAL ALKAN YÖNETİM KURULU ÜYESİ
3 PROF. DR. FÜSUN KUTER YÖNETİM KURULU YAZMAN ÜYESİ
4 HÜSEYİN BULUN YÖNETİM KURULU ÜYESİ
5 DOÇ. DR. RÜYAM KÜÇÜKSÜLEYMANOĞLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ
6 ATAKAN ÜNSAL YÖNETİM KURULU ÜYESİ
7 SÜHEYLA TOPPAMUK DENETİM KURULU ÜYESİ
8 AYŞEN İNCİ DESTEK BİRİMLERİ VE YURTLAR MÜDÜRÜ
9 LEYLA SEVİNÇ YURT MÜDÜRÜ
     
  3 MART BEŞEVLER ANAOKULU
     
1  ALİ KARA KURUCU TEMSİLCİSİ
2 DOĞAN YILMAZ  YÖNETİM KURULU ÜYESİ
3 TURGUT YALKI YÖNETİM KURULU BAŞKAN YARDIMCISI
4 İSMAİL İŞEL  
5 RENGİN GÜNGÖR OKUL MÜDÜRÜ
     
  GÖRÜKLE YÜKSEKÖĞRENİM ÖĞRENCİ YURDU
     
1  FEVZİ TOPCUOĞLU KURUCU TEMSİLCİSİ
2  PROF. DR. FÜSUN KUTER  YÖNETİM KURULU YAZMAN ÜYESİ
3  ORHAN OKUMUŞ  
4  DOÇ. DR. RÜYAM KÜÇÜKSÜLEYMANOĞLU YÖNETİM KURULU ÜYESİ
5 PROF. DR. TAHİR BAŞTAYMAZ DANIŞMA YÜKSEK KURULU ÜYESİ
6  AYŞEN İNCİ DESTEK BİRİMLERİ VE YURTLAR MÜDÜRÜ
7  FÜSUN DEMİR YURT MÜDÜRÜ
     
  3 MART İLKOKUL -3 MART ORTAOKUL-3 MART LİSELERİ-ÇEKİMECE
     
1 PROF. DR. ULVİYE ÖZER 3 MART AZİZOĞLU İLKOKULU VE 3 MART ORTAOKULU KURUCU TEMSİLCİSİ
2 PROF. DR. FÜSUN KUTER 3 MART HALİL GÜLEÇ FEN LİSESİ VE 3 MART ANADOLU LİSESİ KURUCU TEMSİLCİSİ
3 ADNAN ERDEMİR DANIŞMA YÜKSEK KURULU ÜYESİ
4 ERALP ATABEK YÖNETİM KURULU ÜYESİ
5 ERDAL AKTUĞ YÖNETİM KURULU ÜYESİ
6 MURAT DİYAROĞLU DENETİM KURULU ÜYESİ
7 PROF. DR. MÜFİT PARLAK YÖNETİM KURULU ÜYESİ
8 AYLA OKUMUŞ 3 MART AZİZOĞLU İLKOKULU VE 3 MART ORTAOKULU MÜDÜRÜ
9 KAĞAN SELÇUK 3 MART HALİL GÜLEÇ FEN LİSESİ VE 3 MART ANADOLU LİSESİ MÜDÜRÜ
     
  C- EMANET KOMİSYONU
     
1 ATİLLA AKGÜN   
2 FİRUZAN TUNCA  
3 MAHMUT DEMİRÖZ  
4 NİHAN ALPAY YÖNETİM KURULU SAYMANI
5 SERKAN SAPAN  YÖNETİM KURULU ÜYESİ 
6 ZAFER TOLUNAY YÖNETİM KURULU ÜYESİ 
7 AYŞEN İNCİ DESTEK BİRİMLER VE YURTLAR MÜDÜRÜ
8 NACİYE SEMERCİ MALİ İŞLER VE İNSAN KAYNAKLARI MÜDÜRÜ
9 MELİS ERMUTLU İNŞAAT İŞLERİ SORUMLUSU